Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Eltiltottak a számitógéptől....

Eltiltottak a számitógéptől. Igazságos ez?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy igazságosnak tartjátok-e a döntést?

Kérem irjatok kort a valaszok végére...Köszönöm


16 éves fiú vagyok. Egy nap, számtanból rossz jegyet kaptam, és megbüntettek, hogy nem számitógépezhetek ameddig ki nem javitom a kapott jegyet.


Ezt a kérdést is csak titokban irom.


Szerintetek normális-e ez a büntetéses dolog ilyen korban vagy sem?

Igazságos a büntetés vagy sem?


Válaszok után életkort kérek.


Előre is köszönöm a válaszokat


2011. jan. 7. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem a kijavitásig tiltottalak volna el, mert az nem megy 1 hét alatt, az tuti. De pár napra azért biztosan. A hozzáállásodtól is függ. Ha látom az igyekezetet, előbb enyhülnék, ha nem, akkor később. De hát valamit csak kell tenni...

37/L

2011. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
en nem tartom fairnek. szerintem egy lassan felnott embert mar nem kene ilyen infantilis modszerrel buntetni.
2011. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Még elképzelni sem tudom, hogy a szüleim bármit is megtiltottak volna nekem 16 éves koromban.

60N

2011. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tarkó nyugalom, nem tart soká... :D
2011. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

szerintem igazságos.

Engem is eltiltottak a koleszban a kimenőtől 16 évesen, nem egy hétre, hanme egy hónapra. Ezek szerint szokás a 16 éveseket a szabadidő korlátozásával büntetni.Intézményes pedagógia szerint is. Mert mással mivel is?

45N

2011. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Egy felnőtt sem internetezhet, amíg a munkáját nem készítette el megfelelően. Ez szerintem felnőttes büntetés.
2011. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

ha te beszöktél ezt a kérdést feltenni, akkor eléggé rá lehetsz szokva. Annyira, hogy ez okozhatja a tanulmányi eredményeid hanyatlását. Akkor ez nem büntetés, hanem egészségügyi óvintézkedés. Nincs igazam?

Tudom miről beszélek, én is rászoktam.

Te mit tennél magadért, hogy többet tudj tanulni?Mi lenne a jó módszer?

2011. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
64%
15 vagyok szerintem nem addig kellet volna amedig ki nem javítod hanem kb.egy hétig és ilyen korba valami más bünti jobb lenne.
2011. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen engem már nem is büntettek a szüleim, én sem fogom a saját gyerekem. Már majdnem felnőtt vagy, megérdemelnéd, hogy úgy is kezeljenek.
2011. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg naponta csak 1 órát gépezhetek amíg matekból ki nem javítom a 4-es átlagom 5-ösre mert anyám szerint a 4-es=szar

5-ös=jó.

2011. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!