Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy bizonyos ember környezetében olyan érzésem van, mintha kiszállna belőlem minden életenergia?

Figyelt kérdés
Vagy csak én beszélem be magamnak?
2010. márc. 30. 14:40
 1/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Sokszor lehet hallani és tapasztalni ilyesmit, az igazi magyarázat várat magára.

Az aura, bioenergia, egyéb energiamező-elméletek kevéssé elfogadottak jelenleg, de a tapasztalat, a kísérletek mindig megelőzték az elméletet.

2010. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ám! Ők az energiavámpírok. Keress rá neten, vannak érdekes cikkek.
2010. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is létezik.
2010. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, őket nevezzük energiavámpíroknak. Olyan típusú emberek, akik attól töltődnek fel, hogy"elnyomnak" másokat. Rengeteget beszélnek magukról, bele sem tudsz szólni, csak nyomják, nyomják... vagy panaszkodnak és utána úgy érzed magad, hogy átment rajtad egy úthenger.

Nem feltétlenül rossz szándékból ilyenek, hanem ők így szerzik meg a szükséges energiaszintet, amit mások saját maguktól vagy egyenrangú kapcsolatokból szereznek. Legtöbbjük nem is több róla, hogy ilyen típus...

2010. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az én párom is de imádom:D
2010. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőre ismerek példát (rengeteg beszél a saját,fárasztó baromságairól,mindenben próbál a másik felé kerekedni,ezt kb 5 perc után bárki megállapitja) ,a másik aki mindig panaszkodik,sóhajtozik,manipulálni próbál érzelmi zsraolással..

Persze ezek nem biztos hogy együtt járnak ,lehet hogy simán csak nyomasztó valakinek a társasága,engem ugy látszik kedvelnek ezek az "energiavámpírok"..

2010. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

" hanem ők így szerzik meg a szükséges energiaszintet"


Ugyan már milyen energiaszintet szereznek meg? Annyit illő volna tudni hogy az ember energiát a táplálékból szerez.Ne rúgjuk már se**be a biológiát!

2010. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
energiavámpirság.elsöre mikor hallottam erről nekem baromságnak tünt,de valós és működik! neten sok cikk van érdemes elolvasni őket meg fogsz lepödni mennyire helytállóak.
2010. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy az a személy, akiről én írtam nem beszél sokat magáról, bár az is igaz, hogy kissé "izgága" típus. Nem érzem, hogy elnyomna, csak olyan furcsa, mert ha nincs mellettem, akkor teljesen fel vagyok dobódva, de ha ott van ő is, akkor úgy érzem, mintha félig aludnék vagy nem is tudom. Pedig nagyon jófej és jóban vagyunk, de ez így egy kicsit gázos.

2010. márc. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!