Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fennhéjázó modorú egy...

Miért fennhéjázó modorú egy hétéves kislány úgy, hogy a környezetében senki sem az; és miért gondol egy kilencéves gyerek arra, hogy az ember egyszer meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nem tévesztettem kategóriát.
2011. szept. 14. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Biztosan megszállta őket a Sátán!!! Gyorsan hívjatok ördögűzőt, talán még nem késő!!!
2011. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
De az is lehet, hogy UFÓ-k hatása alá kerültek!!! Hamarosan egy nagy ionágyúval kilőnek benneteket a Naprendszerből!!!
2011. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kislány: Nevelés kérdése, meg attól, hogy a környezete mit sugall felé.

A kisfiú: én magam 6 éves voltam, amikor fölfogtam, hogy mi is az a halál. Épp nagymamám halt meg akkoriban, és nagyon mélyen érintett az elvesztése. Szerinted tudtam én másra gondolni a halálon kívül?

2011. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, de a gyerekek gondolnak a halálra. Ma már mindenhol hallhat tragédiákról, halálokról, mindennaposak az ilyen hírek. Valamit hall, és gondolkodni kezd. Nem hülye a gyerek, csak kicsi!

A kislányt nem tudom. Lehet, hogy a tévében látott ilyen nőt, és az tetszett neki. Vagy valamelyik nagyszülőre ütött. Esetleg kinövi.

2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert indigógyermek
2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

"Miért fennhéjázó modorú egy hétéves kislány úgy, hogy a környezetében senki sem az"

Például azért, mert ilyen a természete?! én sem örököltem a környezetem dolgokhoz való hozzáállását...

"miért gondol egy kilencéves gyerek arra, hogy az ember egyszer meg fog halni"

Mert már nem bébi, hanem 9 éves gyerek. A gyerek meg annyiban különbözik a felnőttől, hogy kicsi. De nem hülye.

Néz tévét, vannak osztálytársai, akikkel beszélget, netezik.

Te mire gondoltál, hogy az ezo kategóriában tettél fel kérdést?

A te gyerekeid? Mert ha igen, akkor már bocsáss meg, de nem vagy valami felkészült/tájékozott szülő...

2011. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekeim, hanem én voltam ez gyerekként. Ennek már jóideje. Csak tudni akartam a miérteket.

Nem beszélgettünk ilyesmiről sosem az osztálytársaimmal, csak a szirupos mesékről, és nem néztem ennyi idősen sem híradót, sem reklámokat. Ez még a kilencvenes években volt.

2011. szept. 14. 16:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért fennhéjázó modorú egy hétéves kislány.."

Ismertem ilyet, nagyon el volt kényeztetve. (persze lehet más oka is.) A halálra pedig sok gyerek gondol, ez nem ritka, csak nem nagyon beszélnek róla.

2011. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

akkor is haltak meg emberek... a környezetedben láttál/hallottál valamit

nyugi, nem vagy csodagyerek

2011. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott, hogy csodagyerek lettem volna, és elkényeztetett sem voltam.
2011. szept. 14. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!