Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak én félek már előre a...

Csak én félek már előre a nyártól?

Figyelt kérdés
Már most februárban 10-15 fok van, mi lesz nyáron? Tavaly is végigizzadtam meg szenvedtem a 40 fokot. Nem vagyok gazdag, hogy egész nyáron fesztiválozzak meg nyaraljak....júliusig vizsgázok, utána meg szeretnék dolgozni szeptemberig,csak szörnyű lesz buszozni a 60 fokban :/
2016. febr. 14. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is, frontérzékeny vagyok és cukorbeteg, ezek a nyarak számomra kiakasztóak. Régen legalább egységesen volt meleg, most meg zuhan a hőmérséklet egyik napról a másikra.
2016. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül.

Nem azt mondom, hogy félek, de már eleve kivagyok attól, hogy én is nap, mint nap ingázom a lakóhelyem és a munkahelyem között, napi szinten több, mint 1 órát buszozom, jó, reggel még nincs gond, de hazafelé kész ítélet volt buszozni. Olyan busz járt, amin ugyan volt klíma, de az mellett is volt a buszon vagy 30 fok és nyitható ablak meg egyáltalán nem volt rajta.

És szerencsére a munkahelyen van klíma, de az sem egészséges, hogy állandóan klímázzon az ember, na meg ha azután kiment az ember, akkor egyből megütötte a meleg.

És akkor még képzeld el kérdező, hogy az időjósok még a tavalyinál is hosszabban tartó hőséget jósoltak, szóval...

2016. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is rettegek már a nyártól. Minden év egyre rosszabb és a tavalyi kész katasztrófa volt a két hónapig tartó 40 fokkal. Így akár a sivatagban is élhetne az ember, csak hát én rühellem a hőséget. Nincs kedvem kimozdulni sehová, hét közben az izzadás, hétvégén a lesötétített lakásban dekkolás, jobb esetben légkondis helyen, de az se megoldás, mert nincs a szabad levegőn az ember. Ki szeret 40 fokban kirándulni, egyáltalán kimozdulni. Én utálom a strandot, a tömegeket a vízben, szóval nekem a nyár kész szenvedés, nem beszélve az alvás nélkül átkínlódott éjszakákról.
2016. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amivel én kell utazzak nap mint nap ott se klíma se nyitható ablak + tele is van (van klíma csak a sofőr be nem kapcsolná), ráadásul ott vannak a legyek, a szúnyogok meg, hogy nem lehet elaludni nyitott ablak mellet se..
2016. febr. 14. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Már én is rettegek, iszonyú volt a tavalyi nyár, és talán egyre melegebbek lesznek és egyre hosszabb ideig. Nagyon nem bíroma hőséget.
2016. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!