Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én félek a nyártól hogy...

Csak én félek a nyártól hogy egész végig unatkozni fogok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem csak te félsz,rajtad és rajtam kívül még rengeteg ember érzi így magát :S
2013. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, tavaly előtt én is így vzoltam. de a lényeg az, hogy ne hagyd hogy eluralkodjon rajtad az unalom, járj a barátokkal szórakozni, sportolj valamit, keress egy jó de olcsó otthoni hobbit pl. jégkrémes pálcikákból építs mini házakat és fesd be őket. ilyenekben gondolkodj és legyén optimista, és akkor nem lesznek gondjaid
2013. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
Ezt nem értem... Én minden nyáron el tudtam foglalni magam... Hol laktok és hány évesek vagytok? (Te is, Első)
2013. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom,van egy pár barátom,de kb senki nem fog ráérni különböző okok miatt (Külföldi diákmunka,egész nyáron külföldi rokonlátogatás...) 16 éves vagyok,diákmunka nagyon kevés van ilyen korban,strandolni nem szeretek,csak valahogy úgy érzem hogy kéne csinálni valamit a nyáron,nem szabad elb@szni unalommal meg gépezéssel. Így marad az hogy nem tudok nagyon másra gondolni csak hogy sz@r lesz és emiatt a kedvem is rossz. Ötletek?
2013. ápr. 22. 19:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg írhattok privátba,akik ugyanigy félnek,aztán csak lesz valami.
2013. ápr. 22. 19:28
 6/7 acelsziv ***** válasza:

nekem annyi malacom volt, hogy 16 évesen "nyári munka" keretében mentem kubikolni anyámék cégéhez :) 40 fokban árnyék nélkül árkot ásni szép volt :D

Van valami hobbid? Érdeklődési köröd? Keress hozzá csoportokat, klubokat. Sok civil alapítvány, szervezet van, akik szívesen látnak önkéntes segítőket. Ez sok tapasztalatot adhatna.

2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj ki a hegyek közé túrázni.

Még jobb megoldás, ülj bringára és menj azzal a hegyek közé.

Először biztos nem tudsz sokat menni, de néhányadik alkalom után már erősebb leszel és könnyebb lesz, azután még könnyebb és kívánni fogod, hogy egyre nagyobb távokat, hogy nagyobb területeket bejárhass.


Ilyenkor tavasszal mindig kicsit gyengébb az ember, de gyorsan össze szeded magad ha rendszeresen tekersz.

persze ha lahat akkor ne a városi forgalomban mnj sokat. Ott legfeljebb annyit, amíg eljutsz kevésbé forgalmas helyre.


Ha meg túlsó oldalán laksz a városnak, akkor közelebbi szabad területet kell kinézni.


Pl itt vannak kerékpározni szerető emberek.

Érdemes olvasgatni merre szoktak járni.

[link]


Igaz, ez nem úgy megy, hogy elsőre végig járod a Pilist vagy a budai hegyeket. oda edzeni kell, hogy legyen erőd hozzá.


Ez szerintem nagyon kellemes és egészséges nyári program lehet. Persze a kerékpár veszélyes üzem. A forgalomban vigyázni kell, hogy ne okozzunk meglepetést más járműveknek, különben könnyen balesetet szenvedhetünk.

Kell hozzá önfegyelem, de amit ezért cserébe kapunk, az az élmény hatalmas. Legalábbis 10-20. túra környékén már könnyedén fog menni és igencsak eufórikus érzést jelent ez a sport. De szerintem bármelyik testmozgás forma ami jól esik neked.

2013. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!