Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » NAgyon fáj a gyomorszájam,...

NAgyon fáj a gyomorszájam, sokat ettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem valami kezdődő bulimia van nálam, amit nagyon nem fogok hagyni hogy kijöjjön, és épp orvost keresek aki se]ítene, mert 10 kilót hítam az elmúl 3 hónapban falási rohamaim miatt, de nem hánytattam meg magam egyszer sem mert nem akarok bulimiás lenni. MOst nem is éreztem hoyg túl sokat ettem volna de úgy látszik igen, mert nagyon fáj a gyomorszájam görcsösen és ki is van püffedve ott (alapból puffadtvagyok). Csak azon jár az agyam hogyha meghánytatnám magam lehet jobb lenne és már ott álltam avéécnél, de nem akarom, nem akarok beteg lenni. Meg félek hogy csak nagyonszarul lennék utána, meg többször hánynék vagy nem múlna el a fájdalom, avgy fordítva ha jobban lennék tőle, akkor meg rászoknék, szóval nem szeretném, de nagyon azt érzem összeesek ha nem történik valami úgy fáj most a gyomrom. Mit csináljak? Mégis hányjak hátha segít? Citromos víz se jött be pedig az hatni szokott...

2016. febr. 27. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Espumizánt és azt vedd be, ha túl sokat, vagy túl nehezet ettél.
2016. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most anuykámtól segítséget krtem, azt mondta ne hánytassam magam, én se szeretném, de nagyontele érzem magam, anya azt mondja az epe cisnálja mert valószínű hirtelen ettem sokat (mint ítam a falási rohamaimkor sokkal többet ettem az utóbbi időben egyszerre, sőt inkább kezdek erről lefele szokni) szóval azt gondoltam most nem ettem túl sokat, viszotn nagyon hirtelen ittam rá sokat. Mi ez az epe dolog??
2016. febr. 27. 19:42
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet lehet leszaladok gyógyszertárba egy kis séta lehet nem is átrt csak egyenlőre felállni se tudok görcsök nélkül
2016. febr. 27. 19:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyorsan elolvastam betegtájékoztatót, azt írják ha nyomásérzés meg ilyenek is vannak ne szedjük be mert más is lehet.. Más ötlet esetleg? Meg amúgy nem szeretek gyógyszerezni, amiatt alakultak ki ezek a falási rohamok hogy az előző orvosom tévedésből fél évig félrekezelt nagyon csúnyán, és szétbaszta a cukromat meg a pajzsmirigyemet és híztam meg falási rohamok jöttek rám, mostanra meg szerintem megszokta a szervezetem és kicsit í]y bekattantam tőle... Pedig már nem kívánom az ételt inkább csak megszoktam de ha egy hétig tudném tartani magam valószínű helyreállnamm vagy nemtudom.. Csak most nagyon stresszes vagyok elég gáz van a munkahelyemen... Lehet ettől a gyomorgörcs most??
2016. febr. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!