Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég sokat fáj, a gyomorszájam...

Elég sokat fáj, a gyomorszájam, voltam gyomortükrözésen, is és irtak fel gyógyszert, egy ideig nem fájt most megint elkezdett fájni és a gyógyszer, szerintem nem jó lehet hogy másik kell?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert írtak fel? Nekem először Pariet volt (tükrözésen reflux-ot találtak), de ugyanúgy fájt a gyomrom. Ezután átállítottak Controloc-ra, és azóta semmi fájdalom. A doki szerint nem mindegyik gyógyszer válik be mindenkinek. 29F
2010. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lansoptol,kapszulát,szedtem ez egy darabig jó volt most Noacid gyógyszert,irt fel de nem jó ugyanúgy fáj a gyomrom,meg a gyomorszájam,irj vissza .
2010. márc. 14. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A fenti gyógyszereket nem ismerem. Kérdezz rá a dokinál, hogy a Controloc-ot nem lenne-e érdemes kipróbálni. Amúgy a tükrözésen mit találtak Nálad? Nekem sok felmaródás volt, attól fájt (3 hónapig).
2010. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is valami ilyen volt mert túl sok volta savam,de anyira hogy a torkom,is marta a tükrözés, mutatta ki de olyan hűlye orvosunk ,van akinek fogalma ,se nincs semihez huzgálja a szaját, ha a beteg, megy hozza most noacid gyógyszert,irt fel irj
2010. márc. 17. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is refluxos,panaszaim,van nyelőcső,cardia,szakasza gyuladt.
2010. márc. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!