Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen melegség kap el, és...

Hirtelen melegség kap el, és családtagjaimat szidalmazom düh kitörések . Mi lehet ez? Többit lent írom

Figyelt kérdés
3-4 napja düh kitörések majd szét robbanok melegem van nagyon....... csapok vágok elkezdek takarítani ,fertőtleníteni hogy minden tiszta kosz ,közben családtagaimat szidom csúnya beszéddel ,,a tükörben mintha nem én lennék be van borulva a szemem össze van menve kicsire ,,,utána elnézést kérek mindenkitől és bűntudatom van... majd a semmiből megint előtör ,hogy mindent nekem kell csinálni stb stb ....úgy érzem még ezt át látom nincs baj,,,,viszont ott tartok nem tudom kontrolálni ...irányitani ,,,,doki nélkül szeretnék jobban lenni ...mi lehet ez ??? valaki érezte már ugyan így ?
2016. márc. 1. 12:16
 1/2 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok
2016. márc. 1. 12:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy pszichológust jobb lenne felkeresni. Ha nem tetszik nem muszáj járnod de arról nem lesz semmilyen papírod családodnak sem kell tudnia. Viszont ebben az állapotban a családod láthatja kárát ha nem mész el. Ezzel civil ember nem tud mit kezdeni.
2016. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!