Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Komoly dolog vagy semmi extra?

Komoly dolog vagy semmi extra?

Figyelt kérdés
Mai nap során voltam orvosnál mert már egy ideje rosszul vagyok. Csinált EKG-t, mért vérnyomást és csináltak egy gyors vizeletvizsgálatot, amiből kiderült, hogy vér van benne. Nem nagy mértékű a dolog, de mégis. Jelent ez valamit? Kéne aggódjak?

2016. márc. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kórházban urológiára menj el ez elég komolynak hangzik.
2016. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban, mandulagyulladások alkalmával mindíg véres volt a vizeletem. Úgy hogy ne aggódj, semmi komoly, majd elmúlik.
2016. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, hogy a vese nem képes megkülönböztetni a vörös vértesteket, ezért azok beszűrődnek a vizeletbe. De ez csak akkor kóros, ha hosszú ideig, többszöri ellenőrzés során kimutatható. Inkább az emésztéseddel kellene többet törődni, hogy mitől vagy rosszul.
2016. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!