Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet ezeket megcsinálni...

Hogy lehet ezeket megcsinálni mlapon? Esetleg valami extra dolog van e benne?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el csinálni egy honlapot. Sajnos nem vagyok egy profi honlapkészítő.Az ifi csapatomnak készítek egy oldalt, és az alábbiakat nem tudom:

1:belehet e állítani azt hogyha feljön valaki a honlapra autómata elinduljon a zene.

2:hirdetőtáblák eltüntetése hogy a zenedoboz, üzenőfal meg miegymás feljebkerüljön.

3:feltöltött videókat magára az oldalra rakja ki, és ne pedig a diavetítőre.

4:esetleg az ilyen órák meg miegymások egyedi elhelyezése.

5:valami extra dolgok vannak e ezen az oldalon.

3:


2012. márc. 6. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
a 4-est már meg is találtam...
2012. márc. 6. 20:18
 2/4 anonim válasza:

1. mixpod.com

2. nemlehet

3. először töltsd fel youtubera, aztán ágyazd be, forráskód, és mentés.

4. tudod, de beírod a googleba h órák html kódja mlap vagy vmi ilyesmi és kihoz egy csomót

5. rengeteg, html kódokkal olyan lesz az oldalad, ahogy elképzeled, én nagyon régen szerkesztem az oldalam, nemtudom hogy értesz-e a kódokhoz, vagy azok átírásához, de ha nem vagy jöjj rá magadtól vagy kérj segítséget, de ne neten.


14/L

2012. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Mixpod

2. Van hozzá valamilyen HTML kód, bár még sohasem használtam

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

Itt már feltették ezt a kérdést és kapott választ

3. Töltsd fel egy videófeltöltő (youtube, indavideo), oldalra a videódat és onnan ágyazd be!

4. Már megtaláltad, szóval mindegy :)

5. Hát órák, linkajánló, szöveges mező stb. szóval az átlag, de vannak olyan oldalak, ami segítségével akár egy g-portálos oldal szintjére is felviheted!

2012. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem csak oldalak segítségével lehet, hanem HTML kódokkal is!

VK kód (a kommenteket, amik az oldaladon vannak, nem fehérrel meg sárgával ábrázolja), linkeffektek, kurzorok (és még sorolhatnám).

Ha valami segítség kell szólj

2012. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!