Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a tényezők okozhatnak...

Avanti ragazzi kérdése:

Ezek a tényezők okozhatnak levertséget, szédülést?

Figyelt kérdés
A héten csak csütörtök estétől alszom rendesen (kb.9 órát) addig csak max. 6-ot. Kávét fogyasztottam reggelente kb. Két héten keresztül most abbahagytam. Több mint egy éve szinte minden nap jártam biciklizni most elromlott és egy hetet ki kellett hagynom. Csütörtökön napközben hirtelen nagyon lefáradtam és azóta viszonylag gyenge vagyok...

2016. márc. 5. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:
15\f
2016. márc. 5. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:
A kávé kis mennyiségben egészséges, de nem az instant/cukrozott. Beindítja a vérkeringést kicsit. Én sokszor estem össze a te korodban, napi szinten, pedig bicajoztam, nem ettem "szemetet". Amúgy szerintem a szervezeted az alvással van bajban, hozzászoksz majd, ha sokat alszol attól is lehetsz fáradt.
2016. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm igyekszem most a szünetben rendezni az alvásomat
2016. márc. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!