Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik egész nap állo munkát...

Akik egész nap állo munkát végeznek nem sajognak a lábaitok miután hazaértek? Mivel szoktatok segiteni rajta?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Lefekszem, párnára felteszem, lábfejekre kör-körös mozdulatokat mérek.

De lehet talp masszázst is alkalmazni vagy voltaren géllel a vádlit bekenni.

2016. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem tudom te is a talpadra gondolsz-e leginkább igaz?

Nekem irdatlanul megfájdul estére, de nem is ez a baj, hanem hogy reggelre annyira sem múlik el, hogy kibírjam a következő munkanapot.

Már bánom, hogy nem tanultam annak idején, hogy valami ülőmunkát végezhessek. Ez egy őrület.

Hát igen. A legprofibb cipő és talpbetét, meg a voltaren lóf@...ok legalább annyit segítenek, hogy egy-két napot kibírjak. Hiába a ketodex, algopirin. Morfium kéne, de hát arra meg ugye rászokik az ember.

2016. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is hasonlo dolgokat teszek érte, de iszonyuan fáj.. és a napi 11-12 ora állásbol van mindeössze ercre pontosan fél orám de mire feljutok a kajás részhez ott is sorban állás, stb.. szoval kb 15 percet ha ülök..
2016. márc. 9. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kellemetlen, akkor érdemes lenne felkeresni az ortopédiai szakrendelést. Sok múlik a cipőn, és a talpbetéten is.
2016. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egészen jól tűrtem ( kötelező magassarkúval) sós vizes lábáztatás sokat használt.. Masszírozás.. Nekem par hónap alatt hozzászokott a testem a fájáshoz, megedződött. Volt, hogy begyulladt a körmömnél, úgy is dolgoztam. Viszont sajnos a térdem nem birta utóbb, műteni kellett (idézem az orvost: olyan mint az autóbaleseteseknek vagy mint a 65 éveseknek..25 sem voltam ekkor)

De mindennapos panaszaim nem voltak, vagy magas a fájdalomküszöböm.. A leghosszabb,amit dolgoztam 17munkanap volt szabadnap nélkül, ebben volt 15h műszak is(itt volt ebéd időm) egyébként nem nárt, szék nem volt, bekamerázva, így leülni sem lehetett. Lopott 2 percek voltak a wc-pisilés címszóval, ha nem kaptuk meg,h "izzadjuk ki"...én inkább kiküzdöttem a váltást....nem a lábam miatt


Tehát a sós víz.. Forró, alig tudod beletenni 3-4 ek tengeri só..kihűlésig

2016. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!