Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet megszabadulni az...

Hogy lehet megszabadulni az evés közben és utána jelentkező idegesítő nyáktól?

Figyelt kérdés

Reggel is van, próbálom kiköpködni, de nem nagyon sikerül. Ha nem eszem semmit, szép lassan elmúlik, aztán előről kezdődik ha eszem valamit.

Délelőttönként sokszor érzem érzékenynek a gyomrom és enyhe hányinger is kerülget.

Pár hete nagyon beteg voltam, alaposan megfáztam, vagy talán influenza volt, borzalmas. Erre szedtem köptetőt is.

Az a slejm mégis ott van. Hogy szabaduljak meg tőle? Se fel se le. A megfázás utókövetkezménye vagy súlyosabb bajom lehet?



2016. márc. 13. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem addig volt ilyen, amíg tejterméket fogyasztottam. Nem emiatt hágtam abba, de amikor már hónapok óta nem ettem, akkor tűnt fel, hogy elmúlt, szóval valószínűleg amiatt volt. Lehet, hogy tejfehérje allergiám volt /van, de mivel már nem eszem ilyet, nem fog kiderülni.

Megfázás utókövetkezménye is lehet, vagy a gyógyszer mellékhatása, felborulhatott a bélflórád, egy probiotikum kúra használna.

2016. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ma kipróbáltam, hogy elhagyom a tejes dolgokat és basszus SOKKAL kevesebb slejmem volt - volt de kevés. Viszont a gyomorérzékenység, enyhe hányinger tart, és főleg délelőtt. Meg feszülget a tarkómnál az állkapcsom fele a fejem.

Mindenesetre köszönöm a tanácsot!

2016. márc. 14. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán nem iszol eleg vizet. Nekem az segiteni szokott
2016. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!