Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hascsikarásos belső nyomás?

Hascsikarásos belső nyomás?

Figyelt kérdés

Kissé csikarodoik a hasam, de úgy egész nap amugy. Nem megy a hasam csak szélgörcsök és hascsikarás érzésem van néha. Emellé most társult egy ilyen furcsa mellkasi érzés is. Amikor eléggé meg csikarodoik a hasam, a mellkasomban, főleg a nyakam felé és az állam felé sugározva is érzek ilyen fura szorító jellegű érzést. Lehet ez valamilyen belső feszüléstől? Néha úgy érzem a levegő ilyenkor visszafelé jön, böfögnöm kellene de nem tudok, iszok vizet de nagyon tele vagyok úgyhogy csak apránként tudom inni most. Lehet hogy nagyon tele lennék és az egy belső feszültség ami ezt okozza?

(Voltam kardiológusnál, a szívemnek nincsen semmi problémája)



2016. márc. 15. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább gyomor-bél hurutra utalnak a tünetek.
2016. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek szerint neked volt mar hasonló? Van valamilyen tapasztalatod? :)
2016. márc. 16. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!