Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a hasam, ha idegen...

Miért fáj a hasam, ha idegen helyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szinte mindig fáj a hasam, amikor nem itthon éjszakázom, főleg akkor, ha sokáig fennmaradok. Mindig görcsöl, és érzem, ahogy mozognak a beleim, és néha pukiznom is kéne (már elnézést:$), de másnál nem nagyon illik ugye, ezért azt is visszatartom, és akkor még jobban fáj a hasam... Igaziból annyira nem zavar, hogy elrontsa az estét, de akkor is fura... Fáj, ha táborban vagyok, ha másnál alszom, ha buli van...stb... Gondoltam már arra, hogy esetleg a stressztől, de nem stresszelek... Végülis nincs is min...
2010. ápr. 3. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

pedig ez illik rád:



Gyomoridegesség


A gyomor a vegetatív idegrendszer irányítása alatt működik. Feszült, ideges embereknél és olyan lelkiállapotban, amikor az idegrendszer izgalmi állapotba kerül, kóros idegrendszeri reakciók görcsös gyomorfájásban, illetve gyomorégésben nyilvánulhatnak meg.

2010. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem a gyomrom fáj, hanem a beleim... Tudom mi az a gyomoridegesség, és ez nem az...
2010. ápr. 3. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak ennyi, akkor nyugodtan vehetsz be valami stimuláló szert. Akár egy kis konyakot is. De az eset emlékeztet a szociofobiára, vagy az agorafobiára. Azt tudnám javasolni, beszéld meg a dolgot a háziorvosoddal. Ő ezért van.
2010. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyen nálad Espumisan gyöngy, vagy valami hasonló.

A puki meg nem kínos, keress olyan helyet ahol kevesen vannak, légy mozgásban:)

Mindenki szokott pukizni, ez nem ciki, lépjünk már túl ezen.

Létezik egy olyan, hogy IBS, valami Irritábilis Bél Szindróma, lehet, hogy ez az? nem tudom pontosan, üsd be a gugliba.

2010. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...:)

Amúgy annyira nem zavar, hogy elmenjek orvoshoz... Amúgy tuti nincsenek fóbiáim, amúgy nem szorongok a társas helyzetektől, szóval tényleg nem tudom miért van ez... Mitől kéne félnem, amikor csak a legjobb barátnőmhöz megyek...?

Nem éri meg elmennem orvoshoz ezzel, mert a sok tortúra, aminek során vszeg nem találnának semmit, nem éri meg...


3.-nak: Köszi a tippet, majd kipróbálom.:)

Amúgy ha elmegyek wc-re vagy zuhanyozni, akkor ki szoktam engedni a pukikat....:$ (már elnézést xD)

2010. ápr. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!