Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rövid edzés után (20 perc)...

Rövid edzés után (20 perc) 4,7-es vércukor nem alacsony?

Figyelt kérdés
Filed...

2016. márc. 20. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha 4,8 volt előtte.😕
2016. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem nyugtattál meg. Persze tudom nem ez a cél. Most beszartam... Szóval túl alacsony... Össze is eshetek..
2016. márc. 20. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Edzes elott merni kell, ha alacsony akkor enni. Ha edzes kozben barmikor gyengenek erzed magad, akkor szinten merni, korrigalni.


4.7 nem alacsony NAGYON. Akkor erzed magad gyengenek ilyenkor, hogyha elotte napokig magas volt a cukrod.


3-korul van hipoglikemia, 2 korul eshetsz ossze.

2016. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez mással is előfordul ? Mármint, hogy 4,7 -es cukra lesz ?
2016. márc. 20. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja hogy te nem inzulinos vagy:)


Akkor semmi gond, edzes utan ez jo ertek.

2016. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukorbeteg, bocsánat, ezt nem mondtam el. Szoktam mérni az éhomit is, minig jó, de most betojtam a 4,7 -től...:( Azt gondoltam össze fogok esni, persze már eszem...
2016. márc. 20. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális érték.

A vércukor pedig 4 és 5 között ideális, 3,5 és 6 között megfelelő. (A pontos határérték 3,6 és 5,8, de régebben 3,3 és 6,0 volt.)

Attól nem kell félned, hogy úgy lemegy a cukrod, hogy bekómálsz. A 4,7 pont a két határérték között van, kb ugyanolyan messze a túl magastól, mint a túl alacsonytól.

2016. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!