Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma 102 volt a vernyomasom ugy...

Ma 102 volt a vernyomasom ugy h reggel kavet ittam, ha orvoshoz megyek h alacsony ad valamit vagy kivizsgalasra kuld? Valaki aki szedte a sympathomin cseppeket annak segitett?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Zoli! Már tegnapelőtt is megkérdezted és akkor is elmondták, hogy az efféle alacsony várnyomást nem kezelik és ez tök normális. Ez nem is betegség, az orvos nem ad semmilyen gyógyszert és nem küld kivizsgálásra sem, mert nem valami szájbalökötten kórosan alacsony a vérnyomásod.


Nekem 90/50 szokott lenni, és semmi bajom, senki sem küldött sehová soha, de nem is akarom, mert semmi bajom, gondolom neked se, mert élsz, és mivel valószínűleg évek óta alacsony a vérnyomásod, hozzá is vagy szokva.


A kávé pedig a közhiedelemmel ellentétben nem emeli a vérnyomást, mivel értágító hatású, tehát pont csökkenti azt. Élénkít, de nem a vérnyomás végett.


Nem értem mit rugózol ezen. Azt eddig egyik kérdésedhez sem tetted hozzá, hogy a mért értékeiden kívül van-e még valami bajod. Úgy értem ha pl. rendszeresen elájulsz, akkor értem az aggodalmad, de ekkora vérnyomással még nem szokás mindig elájulni, főleg ha nem ingadozik. De ha ez gondod, akkor ne állj fel hirtelen és igyál sok folyadékot egész nap. És mozogj rendszeresen.

2016. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!