Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dipankrin (vagy ehhez hasonló...

Dipankrin (vagy ehhez hasonló készítmény, pl. Mezym forte, Kreon) okozhat fokozott éhséget, vagy beképzelném?

Figyelt kérdés

Dokinál voltam. Ma vettem be először dipankrint, sosem szedtem ehhez hasonló készítményt.

Ez egy olyan gyógyszer, ami emésztőenzimeket tartalmaz. Okozhat fokozott étvágyat? Vagy csak beképzelem és szimplán csak éhes voltam, éhesebb mint pl. tegnap v. tegnapelőtt?

2 szemet vettem be (nem egyszerre, hanem egész nap)



2016. márc. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sokáig szedtem a fenti gyógyszereket nagyon nagy mennyiségben, mert sok gondom volt az emésztésemmel. Igazából én nem vettem észre ilyen hatást. De ha jól tudom ezek a szerek segítik az étel gyorsabb emésztését, szóval lehetséges, hogy előbb megéhezel. De mint ahogy írtam én nagy mennyiségben szedtem és nem tűnt fel.


Üdv.

2016. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

sztem csak éhesebb lehettem, mint tegnap v. tegnapelőtt, elmúlt estére.

2016. márc. 24. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy miért nem az emésztést szeretnétek rendbe rakni, inkább tüneti megoldást kerestek az orvossal együtt?
2016. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha ez a kérdés nekem (első) szól: azon túl vagyok. Egy halom papírom van különböző vizsgálatokkal, mind NEGATÍV :(
2016. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!