Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasonló készítmény mint a...

Hasonló készítmény mint a Lenkei vitamin?

Figyelt kérdés
Hasonló olcsóbb készítményt tudnátok ajánlani mint a Lenkei Vitamin?

2016. febr. 23. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A Vitaking termékei hasonlóak, és lényegesen olcsóbbak.
2016. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Étkezz változatosan, és akkor nincs szükség vitaminokra. A Lenkei vitaminok lórúgás méretű dózisokban tartalmazza néha még a zsír oldható vitaminokat is, amiket viszont túl lehet adagolni. (ADEK vitamin)
2016. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan mennyiséget nem tudmegenni a vitaminokból, hogy túladagolás legyen a vége. A táplálékkal, akármennyire változatos, nem tudunk elég vitamint bevinni, mert egyszerűen nem tartalmaznak annyit.
2016. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noncsi0310 ***** válasza:
Lenkeit szed az egész család( nagyszülők, szülők, gyerekek), nem adnám semmiért. Meg sem tudom mondani, mikor volt nálunk utoljára még apró nátha is. Nekünk bizonyított!!!
2016. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magas dózisú (bár valójában nem ez a magas, hanem a többi nevetségesen alacsony) multivitamint forgalmaz a Vitaking, de kevesebb összetevőből áll, a Scitec Nutrition, ill a Sparta. Biztos van több is, én ennyiről tudok. A Vitaking, ha azt nézem, hogy mennyivel kevesebb vitaminfajtából áll, nem is olyan olcsó. Olyan ezer forinttal kerül kevesebbe, mint a Lenkei alap, de kevesebb összetevős. A Scitec multi pro plus hasonlít a Lenkei alaphoz, pár vitaminból több van benne, mint a Lenkeiben, de b komplexből pl csak a tizede. Ez is kb 1000-1500 forinttal kerül levesebbe, de itt sem véletlenül. Amik ennél olcsóbbak, azoknak az összetevői már messze elmaradnak a kívánatostól, vagy rosszabb esetben hamosítványok.

Sajnos(?) mind a minőséget, mind a mennyiséget meg kell fizetni.

2016. febr. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a vitekingnek is van többfajta multija. Nem lehet kijelenteni, hogy kevesebb fajta vitamint tartalmaz. Az sem igaz, hogy a drága vitaminok a jók, mert abban nagyobb a dózis.
2016. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy többfajta multivitaminja van. Azok, amelyek "megadózisúnak" minősülnek azok mindegyike kevesebb összetevős. Ezt ki lehet jelenteni, hiszen megnézed a dobozon szereplő összetevőket, összeszámolod ezen, meg amazon és meg is győződtél róla.

Márpedig ha innen nézem, bizony drágább.


Olyan szempontból valóban nem a minőségi vitaminok a drágák, hogy ha pl egy béres activalból szeretném a kívánt mennyiséget bevinni, az napi egy dobozt jelentene. Napi 2700 ft tényleg drága.

2016. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Vitaking kb. bevezető szint szerintem a Lenkei féle vitaminokhoz.

A Jó Közérzeten vannak a Lenkeihez egészen hasonló vitaminok (jobbak szerintem, mint a Vitaking-esek), valamint az Elan Vital-nak vannak egészen kiváló minőségűnek tűnő G & G (talán a neve) vitaminjai. Ezek elég "pengetősek" árban, de szerintem tudnak is. Ha nem számít a pénz, hajrá! :)

2020. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!