Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnam a stresszt es az...

Mivel tudnam a stresszt es az idegessegemet csokkenteni?

Figyelt kérdés

Az elmult egy honapban nagyon sokat stresszeltem es szorongtam. probalom magamat nyugtatni mindenfele modszerrel. Mely levego,meleg furdo,jo dolgokra gondolas es mar magneB6 vitamint is szedek. Meg tudom hogy ido is kell de mar egy kicsit unom. Valakinek van valami hasznos tanacsa hogyan enyhitsem a stresszelesem?

Nagyon megkoszonnem



2016. márc. 27. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, pulzusod rendben? Citromfű teát, Aloevera gélt igyál, és szedjél B-MAX vitamint, magnéziumot naponta.
2016. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magnéziummal és relaxációval. És a szabadidődet lehetőleg valami jóval töltsd, ami eltereli a gondolataidat.
2016. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen probalom elterelni a gondolataimat, de van ugy hogy nem sikerul... koszonom a valaszokat!
2016. márc. 27. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, ezeket a stresszoldási technikákat gyakorolni kell, ez nem olyan mint X vagy Y gyógyszer, amit bekapsz, és elmúlik a szorongás. Ha pl relaxálsz, azt tedd meg minden nap, ne csak akkor, ha már rosszul vagy.
2016. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnek relaxalna? Mivel van egy 5 eves kushugom es eleg nehez mellette.
2016. ápr. 3. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a legjobb, ha szakember tanítja meg, de magad is meg tudod csinálni, akár könyvből is. Nem hiszem hogy napi 24 órában melletted van a kishúgod, ha akarsz, tudsz találni helyet/időt, ha máskor nem, akkor ha este elaludt.
2016. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nincs mindig velem de hogyan tudnek relaxalni?
2016. ápr. 5. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Eggyel följebb válaszoltam :) Itt, ilyen formában nem lehet többet mondani, nem tudok ide könyveket bemásolni... Nézz utána, érdemes!
2016. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De megis hogyan tudnek? De azert koszonom a valaszokat es a segitseget:)
2016. ápr. 6. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Harmadszor kérdezed meg, hogy "hogyan tudnék", mikor elsőre is válaszoltam :) tulajdonképpen hány éves is vagy?

Internet, könyv, pszichológus - de ha nem vagy még 15, akkor Szüleid is biztos szívesen segítenek :)

2016. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!