Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a "légszomj" érzet mi...

Ez a "légszomj" érzet mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma alig kaptam levegőt több órán át, és a friss ablakból kellett levegőt vennem. Már régebb óta van, közbe-közbe belenyakalom magam a levegő vételbe és akkor nagyon nehéz levegőt vennem, úgy érzem a tüdőm nem telt meg kellő levegővel :S Az orrom viszont eléggé be volt dugulva az utóbbi napokban.


Ma viszont annyira bepánikoltam, és a szívem elkezdett verni, tiszta ideg lettem, a végtagjaim meg zsibbadtak a fejemmel együtt, azon voltam hogy be kell mennem a kórházba. Aztán csak elmúlt. Azt tudni kell, hogy közepes allergiám van, és pánikbetegséggel/szorongással is kezelnek. Már beutalót kértünk, hogy megvizsgáltassuk nem-e alakult ki asztma, illetve meg is fogjuk nézetni, hogy ez micsoda. Lehet az is közrejátszhatott, hogy rokonok jöttek, aztán kicsit ideges lettem emiatt, pedig jóba vagyok velük :S Van félnivalóm?


16/F


2010. ápr. 4. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaja, hát akkor egész biztos, hogy rátett a fránya allergia is... Azt is elég jól lehet gyógyítani, menj allergiológushoz vagy ha már voltál akkor szedd a gyógyszert vagy amit felírt becsületesen! Meg kerüld azt, amire allergiás vagy!
2010. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elájulni hidd el, én nagyon erősen pánikbeteg voltam és nagyon rosszul voltam meg minden, nem sok választott el tőle hogy összeessek, de egyszer sem ájultam el. Mondom, ne félj, tőle, az a kulcsa az egésznek:) Tudom, hogy nagyon rossz...Az allergiát meg kezeltesd!
2010. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13:29-es

És az asztmára mióta hatásos a frontin?

2010. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha elmúlik a frontintól a légszomj,akkor pánik,ha nem múlik el tőle,akkor esetleg asztma ,allergia,ilyesmi...

Nem az asztmára jó a frontin,hanem a szorongás okozta fulladásra...Ha a szorongás elmúlik,elmúlik a fulladás is.

Szerintem a pániktól volt bajod.Nekem is vannak szorongásaim,pánikjaim.Nálam az szokott néha előfordulni,hogy "túl soknak"érzem a levegőt,közben mégis levegő után kapkodok...Hát,ez sem kellemes!

Néha én is úgy vagyok vele,hogy ha jön hozzánk valaki,már a rosszullét kerülget,még ha nincs is bajom az illetővel.De szerencsére ez már egyre ritkább.Talán attól tartasz,hogy a jelenlétükben leszel rosszul.Ne aggódj,ez egyáltalán nem valószínű,de gondolj ilyenkor arra,hogy ha mégis baj lenne,akkor megteheted,hogy egyszerűen félrevonulsz pihenni,vagy megmondod,hogy bocsi,de rosszul érzed magad.Biztosan megértenék!

A pánikbetegség egy ravasz "mintha"betegség!Úgy érzed,mintha elájulnál,mintha asztmás lennél,mintha szívroham kerülgetne.De valójában nincs bajod és ez a lényeg!

2010. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Béla92. válasza:
Én is hasonló cipőben járok.Járjál el úszni.Először majd nagyon nehéz lesz mert majd kapkodni fogod a levegőt,de ha rendszeresen csinálod már a 2. héten érezhető lesz a hatás emelet még izmosodsz is.Nekem is 16 éves koromban jött ki én is allergiás vagyok és stresszes.Nekem ráadásul mikor eszek is elő jön emiat akkor nagyon durván le fogytam mert mindig krákogtam meg stb.. 17/F
2010. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!