Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyaloglástól lehet az embernek...

Gyaloglástól lehet az embernek baja?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam 17 km-et és a végén elkezdett szorítani a mellkasom és megugrott a pulzusom és egyre rosszabbul éreztem magam az után annak ellenére hogy már leálltam folyamatosan szarul voltam azt hittem ott kapok infarktust. Lehet ilyen túl sétálástól tényleg infarktust kapni?

#félelem #szorongás #pánik #szív #tachycardia #túl mozgás #over excercise
2016. márc. 31. 23:29
 1/5 anonim válasza:
bármilyen testmozgás lehet veszélyes, ha túlzásba viszik, a 17 km az kemény, tűző napon, megfelelő folyadék bevitel nélkül egy nem kimagaslóan jó kondicióban lévő ember kifeküdhetne tőle úgy, hogy nem biztos, hogy többé felkel
2016. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy szétkondizott ember, DE:

2éve kb Júniusi nyári melegben ,2L cukros lónyállal (citromos üdítő) tettem meg 18Km-t! Szép lazán gyalogolgatva! Semmi bajom nem lett ,kivéve azt az iszonyú hatalmas hólyagot a talpamon! Az fájt egy jó pár napig ,de semmi extra!

2016. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sétálástól nem valószínű, hogy infarktust kapnál, hacsak nem vagy konkrétan szívbeteg.


De szívdobogást, légszomjat meg más hasonlót simán lehet kapni tőle. Minden testmozgástól lehet, ami meghaladja az ember kondícióját.

2016. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aknamezőn előfordulhat...

Egyébként meg könnyen lehet, hogy pánikrohamod volt. Ha még egyszer előfordul és más szituációban, akkor szinte biztos, hogy ez is az volt.

2016. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
attól még hogy cukros a víztartalma is kb 2 liter, szóval az bőven elég
2016. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!