Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni, ha iskolában...

Mit lehet tenni, ha iskolában lesz hasmenése az embernek?

Figyelt kérdés
Mert már máskor is voltam így és most is. Igazából már éjjel görcsölt a hasam és volt is hasmenésem, de nem az az igazi hasmenés csak majdnem, viszont a hasam nagyon fájt. Bejöttem iskolába, mert utána már jobb volt, de most megint rosszul vagyok. Wc-re itt nem tudok, menni. Mit csináljak?
2015. szept. 8. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tudsz wc-re menni? Megmondod a tanárodnak mivan és ennyi, nincs ebbe semmi, meg kell értenie.

Én munkahelyemen is szigorúság van hogy csak szünetbe lehet elmenni enni, inni, wcre stb.... De akinek hasmenése van vagy valami az szól a csoportvezetőnek és akkor mehet wc-re és mondják nekem is munkahelyen hogy inkább menjünk be dolgozni ha csak ilyen problémánk van, adnak önnyű munkát, ahonnan bármik szó nélkül el lehet menni wc-re és ennyi. De ha ilyen gyakran van hasmenésed és hasfájásod én elmennék vele orvoshoz hogy járjanak utána.

2015. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha befosol órán, az rosszabb lesz...

Ha beteg vagy, menj haza és orvoshoz.

2015. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne wc-re menni??
2015. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez ismerős ha nem engednek el megkérdem hogy akkor melyik sarokba szarnak?
2015. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szünetben tele van a lány WC úgy elég kellemetlen lenne, órán meg nem engenek ki.
2015. szept. 8. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ember, a többi lány is tudja, hogy a lányok is kakkantanak, sőt valamikor hasmenésük van.

Told ki, majd gyorsan húzd le, és így tovább.

2015. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tudják.:D De iskolában nem nagyon szoktak, meg mondjuk úgy "nem biztos, hohy meg tudnám oldani hangtalanul"
2015. szept. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!