Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepszresszánzstól lassú...

Antidepszresszánzstól lassú szív és magas vérnyomás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

most kezdtem el 2 napja szedni scippa nevű anti depresszánzst ami elméletileg ritkán de lenyomhatja a szívritmust 60 alá. nekem konkrétan 48-ra nyomta le. a vérnyomásom viszont 160/100 körül van. eléggé ijesztő jelenség ezeket az értékeket látni. pánikzavarra szedem a gyógyszert így a mellékhatása még annál is kevésbé megnyugtató.



2016. ápr. 9. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Felerősíti a szorongást. Az orvos felé jelezd, hogy mennyire levitte a pulzusodat, mert ez nincs így jól. Nem mindenki bírja az antidepiket.
2016. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a neten, és ez egy SSRI tipusú antidepresszáns. Én sem tudtam szedni ezt a hatóanyagot. Lehet csak nyugtató kellene neked.
2016. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felhívtam a pszichiátert és azt mondta hogy ez a reakció tök normális és majd elmúlik amikor a gyógyszer a főhatását elkezdi kifejteni
2016. ápr. 10. 13:44
 4/5 anonim válasza:
Na és ha nem múlik el?! Így nem szabad kezelni egy tünetegyüttest, mert nem Te lennél az első, aki nem szedhet valamilyen gyógyszert, mert erős a mellékhatás! Mi lehet 48-as pulzusban normális?! A vérnyomást mondjuk még lehetne is korrigálni más gyógyszerrel, de a pulzusod is lemenne még jobban. Szerintem ne telefonon beszélj az orvosoddal, hanem menj vissza és kérj másik gyógyszert hisz "hál Istennek" van belőlük épp elég. Nem vagyok orvos, viszont nekem is pánikzavarom van/volt, és frontint kaptam rá ami jó is volt rá. /viszont függő lettem! :( / A hangulatjavítót nem "kértem", éppen a mellékhatások miatt!
2017. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy ?
2021. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!