Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam tompának?

Miért érzem magam tompának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következőben szeretnék tanácsot kérni, állandóan tompának, lassúnak érzem magam, mintha ittam volna. Vérképem, vérnyomásom, cukrom jó. Az orvosok (többnél is jártam) szerint semmi bajom. Kávé, fekete tea, energia ital, koffein tabletta nem használ. Bármilyen ötletet szívesen fogadok, mert tanácstalan vagyok és így nagyon rossz dolgozni, vezetni.


Előre is köszönöm! 30/F



2016. márc. 24. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány órát alszol átlagosan? Nem lehet, hogy nem tudod/nincs időd magadat kipihenni? A koncentrációképességed rendben van, vagy az sem az igazi?
2016. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Angliában és USA-ban ez igen elterjedt betegség Krónikus fáratdság szindróma a neve. Nézz utána google-n és keress fel egy pszichiátert. Valszeg serkentő gyógyszerekre is szükséged lesz egyéb terápiák mellett


Gyógyulást kívánok

2016. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


6-7 órát szoktam aludni, de aludhatok 10-t akkor is fáradtnak érzem magam. A koncentrálás sem az igazi.

2016. márc. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!