Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit mondjak az orvosnak, hogy...

Mit mondjak az orvosnak, hogy egész hétre adjon igazolást? 16/L

Figyelt kérdés
Jövőhétre kéne igazolás,mert az osztályom kirándulni megy,de én nem szeretnék menni,mert szégyenlős vagyok,meg egyéb okokból kifolyólag. De ha nem megyek akkor igazolnom kell azt a hetet,viszont nem tudom mit mondjak az orvosnak ,hogy adjon igazolást. Vagy hogyan tudnám azt a látszatot kelteni,hogy tényleg beteg vagyok?.
2016. ápr. 12. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen helyzetben voltam, őszintén megmondtam az orvosnak, hogy 14 évesen nem vagyok vevő arra, hogy félholtra igyam magam, elfogadta. Ez főleg az orvos jóindulatán múlik, ha a te dokid szigorú, egyszerűen elmész hozzá jövő szerdán, megmondod, hogy hétfő óta hasmenésed van, és valószínűleg kiír péntekig.
2016. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig levágta az orvos, hogy csak nem akarok menni. Rendes volt és mindig kaptam igazolást :)
2016. ápr. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!