Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusom adhat egy...

A pszichológusom adhat egy egész napra igazolást?

Figyelt kérdés

Nem érzem túl jól magam, de nem kifejezetten beteg vagyok, inkább úgy érzem, hogy valami belül nincs rendben. Legszívesebben eret vágnék. Nem akarok elmenni a háziorvosomhoz, mert tegnap is voltam nála, és tegnapra adott is igazolást, de tegnap bementem. Most viszont bármit megtennék, hogy ne kelljen bemennem az iskolába, nem érdekel az sem, ha lógás, csak hagy maradjak itthon.:( 11 órára van a pszichológushoz időpontom..ha megkérem őt, a mai napra adhat valami papírt vagy igazolást hogy ne kelljen bemennem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

15L



2014. máj. 7. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fogad a pszihológusod menj el hozzá mond meg mi a próbléma de ez hogy eret is vágnál ez már pszhiátria és ha az orvos ugy itéli meg kórházba is küldhet.
2014. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Viszont ezt az érfelvágós dolgot nem akarom elmondani.:( Főleg nem akarok kórházba menni. Cegléden lakom, itt pedig nincs gyermekpszichiátria, ezért a pszichiáter dolog felejtős.:/
2014. máj. 7. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért jársz pszichológushoz? Depresszió/szorongás?
2014. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaptál igazolást? Nekem szokott adni, mondjuk én már egyetemista vagyok, szóval nem nagyon van rá szükségem. Viszont az érfelvágós dolgokat is el kéne mondanod neki. Én is mindig őszintén elmondom az ilyeneket a pszichológusomnak, azt is, ha volt egy kísérletem és eddig csak akkor utalt be a kórházba, amikor én kifejezetten kértem, szóval no para. :-)
2014. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iskolából való távolmaradásra pszichológus nem adhat igazolást. Slussz.
2014. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig elkéne mondani az igazat az orvosnak akkor hogy gyógyulsz meg ? Igazolást 1 napra adhat hosszú távon csak a kórházi kezelés után kapsz. ok értem nem akarsz kórházba menni akkor a háziorvossal íratasd ki magad
2014. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!