Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ennek komolyabb következ...

Lehet ennek komolyabb következménye?!

Figyelt kérdés
Szóval, vitaday koffeintablettát kezdtem el szedni mert a kávét már nagyon nem bírta a gyomrom. Szóval bevettem egyet, de semmi hatása nem volt, így bevettem mégegyet és a vége az lett, hogy legalább 10 bennem van. Persze nem egyszerre vettem be, de mégiscsaknagy mmennyiség. Azt írja a doboz, hogy napi egy tabletta. Na szóval a kérdésem, hogy most ettől lehet valami bajom?! Vagy ez csak ilyen gyógynövényes cucc és valójában semmit sem ér?!
2016. ápr. 15. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az összetétele alapján 1 tabletta koffein tartalma megfelel 1 erős kávénak. Ezek szerint napi 10 kávénak megfelelőt vettél be. Ha eddig még nem kaptál gutaütést a hirtelen megnövekedett vérnyomástól, akkor még az előtted van. Ha éjszaka nem tudsz aludni, ne csodálkozz.
2016. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Méregesd a vérnyomásod, és a pulzusod. Ha nagyon emelkedett, akkor ügyeletre menj be.
2016. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!