Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » állandó fejfájás a tanulástól?

állandó fejfájás a tanulástól?

Figyelt kérdés
érettségi előtt vagyok és még március környékén egy dolgozatra 1 héten keresztül tanultam, azóta ha újra valami könyvet veszek a kezembe elkezd fájni a fejem úgy, hogy nem tudom folytatni. ez mitől lehet? nagyon zavar, mert 2 hetem van arra hogy megtanuljak mindent, de egyszerűen képtelen vagyok a fejfájás miatt. tudok ellene tenni valamit?
2016. ápr. 16. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egesz nap minden nap tanulsz akkor az agyad faradt el es kikell pihenned magad tehat kell par nap neki mig helyre all. Az erettsegit mindenki amugy is tulidegeskedi aztan rajonnek, hogy nem is volt veszes es egyetemen egy targybol tobbet kelesz tanulnod mint az egesz kozepiskolaban felteve ha jo egyetemre mesz. Szerintem kikapcsolodasra van szukseged szellemi feissesegre.
2016. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!