Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint szedjek...

Milyen vitamint szedjek fáradékonyság ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában annyira fáradtnak érzem magam reggelente.

10 korul alszom el, de ez valtozo és reggel fel 7kor kelek.

Reggel szoktam egy 10 percet tornazni. Kv t is iszok.

De mégis annyira fáradtnam érzem magam hogy szinte osszeesek.


2016. máj. 3. 12:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vernyomasom 90/60 szokott lenni.
2016. máj. 3. 12:27
 2/11 anonim ***** válasza:
INkább sportolj, mert ez tipikusan mozgáshiány
2016. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sportolok majdnem minden nap.

Itthon szoktam elliptikus trénerren napi 40 percet mozogni. Meg szoktam pár súlyzos gyakorlatokat csinalni.

2016. máj. 3. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható vitaminok semmit nem érnek...Valakiknek jó üzlet...Természetes úton kell bevinni a szervezetbe!
2016. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, aztán már ott tartottam, hogy 10 percenként le kellett feküdnöm pihenni és már egy kisebb séta is gondot okozott, a vérképem egy minimális vashiányt mutatott csak ki, de csak a hemoglobint és az egyéb erre utaló értékeket nézték. Szerencsére volt annyi eszem, hogy megnézettem a vas értékemet magán laborban: 2,6 jelenleg, 10,6-tól lenne normális. Szóval vastablettát szedek és már sokkal jobban érzem magam.
2016. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetes úton ma már szinte lehetetlen minden vitamint, ásványi anyagot bevinni, én teljesen természetes étrenden élek, de be kellett látnom, hogy muszáj a pótlás.
2016. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet és ha minden rendben van, akkor egyél meg naponta 1 mokkáskanál méhpempőt, jól roborál, és legyél sokat friss levegőn.
2016. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Verkepet kb egy honapja csinaltattam. Nem volt semmi problema rajta.
2016. máj. 3. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
A fáradékonyság az egyértelműen oxigénhiány. Lehet némiképp doppingolni a szervezetet, a koffein értágító hatásával, később vastablettákkal, de a fő okot egyik sem szünteti meg.
2016. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Légzőgyakorlattokkal kell pótolni a hiányzó oxigént!
2016. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!