Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen füldugókkal érdemes...

Milyen füldugókkal érdemes próbálkoznom, ha aludni szeretnék?

Figyelt kérdés

Szomszédok zajának (elsősorban kutyaugatás) kiszűrésére keresek füldugót. Nagyon érzékeny a fülem, csak teljes csendben tudok elaludni és minden zajra felébredek.

Most egy szivacsos fajtát használok (Bilsom 303L), 10 párat vettem anno, volt egy-két pár, ami nagyon jól szigetelt, de a legtöbb semmit se ér.

Olvastam, hogy a viaszos füldugók jobbak a szivacsosaknál, érdemes lenne inkább azokkal próbálkoznom?

Ismertek olyan füldugókat, amik erősen tompítják a külső zajokat és az éles hangok se fognak ki rajtuk?



2016. febr. 26. 10:42
 1/2 girl77 válasza:

Szia!

Hát én kolis vagyok... Szivacsos ált. gyenge, szilikonos van most, de ezt sem tudom ajánlani, talán ha egy munkavédelmi-felszerelés boltban veszel... De akkor írj, hogy az milyen. :)

2016. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha találok valami ütős cuccot, megírom. De így már legalább annyit tudok, hogy szilikonossal sem érdemes próbálkozni.
2016. febr. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!