Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudtok ajánlani jó nyugtatót?

Kamisama kérdése:

Tudtok ajánlani jó nyugtatót?

Figyelt kérdés
Zeneművészeti szakközépiskolában tanulok, nemsokára hegedűvizsgám van, és mindig nagyon nagyon izgulok,remegek a vizsgán, és teljesen elrontom emiatt a darabokat amiket játszok. Tudtok ajánlani nyugtató tablettát, ami segít az ilyen "lámpaláz"-on, vagy módokat,teákat amikkel lenyugtathatom magam? Előre is köszi, ez fontos..

2016. máj. 10. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Nyugtató teát kipróbálhatod, de csodát ne várj tőle. Valóban hatásos nyugtatót csak orvos írhat fel.


Ilyen lámpaláz mellett nem biztos hogy ez a szakma neked való.

2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rudotel tablettából vegyél be 1/2-1 sszemet a vizsgára. Ezt a háziorvosod megírhatja. Én minden vizsgámat ezzel a feszültségoldóval tettem le. Nem fogsz hozzászokni, és nincs megvonási tünet, ha így alkalmanként használod, meg pláne nincs.
2016. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Rudotel használati utasítás:


"A benzodiazepin típusú nyugtatókhoz hasonlóan a medazepám, hosszú távú alkalmazása fizikai és mentális függőség kialakulásához vezethet."

2016. máj. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A "hosszú távú" nem azt jelenti, hogy ha beveszek egyet 20 évesen, meg egyet 100 évesen, akkor 80 évig szedtem.

Folyamatos, napi sűrűségű szedést jelent.

2016. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel, hogy ez tényleg lenyugtat. De Ezt most képzeld el hogy milyen vagy amikor semmi se érdekel :D

Én régen emelt matek szóbeli előtt vettem be egy FÉL xanaxot ha jól emlékszem. Hát olyan nyugodt lettem tőle, hogy ha valami nem jutott hirtelen eszembe, csak vállvonással mondtam hogy mindegy, aztán nem is mondtma el dolgokat emiatt. Úgy egyáltalán nem érdekelt az egész :D

Előtte próbáld ki egy hétköznapi nap, nehogy majd ott kisétálj lazán az előadás közepén. Nem tudhatod hogy fog rád hatni.

U.i.: S1-2 ilyen lámpalázas dolog és utána már el fog az ilyen múlni, nem kell nyugtatózni :) És sok sikert!

2016. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranycsillagok vagytok!!^^
2016. máj. 13. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!