Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudtok ajánlani vény nélküli...

Tudtok ajánlani vény nélküli nyugtatót, leginkább gyomorideg ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon jól tudom, hogy hosszú távon gyógyszerrel nem lehet megoldani semmit, viszont nekem nem is kellene hosszú távra. Alapvetően nem vagyok egy szorongó típus, de a vizsgastressz miatt fáj a gyomrom, nem tudok enni (utána rosszabb, mint volt, mintha kő lenne benne), ennek a megszüntetésére keresek valamit, gyorsan - mert ha elmegyek pszichológushoz, vagy megtanulom magamtól kezelni ezt a fajta stresszt, az hosszú távon nagyszerű, de nekem MOST vannak vizsgáim, és MOST lenne jó, ha valamivel meg tudnám ezt szüntetni.

Köszönöm a tippeket előre is!


2016. jan. 11. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kupica pálinka. De tényleg, nem viccelek.
2016. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól esne, de ma még tanulnom kell, holnap meg a vizsgán nem biztos, hogy szerencsés, ha spiccesen megyek be, mert így, hogy nem kajáltam, rögtön megütne :D
2016. jan. 11. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Langyos tej, mézzel, és háztartási kekssszel. És ma már ne tanulj.
2016. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valeriana Max. Gyógynövényes.
2016. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyomoridegre még nem találtak fel semmit.

Javaslom ismerd ki magad.

Én az utazási rosszulét elleni készitménytől kezdve a nyugtató-altatón át mindent kipróbáltam.Stressz helyzetbe...

Drogok kivételével!

Eddigi legjobb kombináció:az alapos felkészülés az adott helyzetre(legyen szó vizsga vagy egyéb stresszes élethelyzet),a felkészülés után pihenés (igen az alvás nem mindig jön össze,relaxáció vagy meditációs teknikák nálam nem váltak be) a feladat elött nem eröltetem az evést(van hogy az ivást se).Probálok előszőr mindent kiűzni a fejemből.Majd előhivni a csak fontos kivánt információkat.És nem stresszelni,pánikba esni.A valós életbe legalább lehet "puskázni" azaz felirni a mondanivalómat vagy az feladat részleteit.

Szóbeli vizsgánál mindig bajban voltam mert a vázlat pontok sose nyújtottak támpontot.Max belezavarodtam.Mindent leírtam a vázlat helyett.Sajnos ha belekérdeztek volt hogy rossz részről kezdtem a választ.

2018. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!