Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Nemrég kezdtem olyan melóhelyen ahol nagyon igénybe vannak véve és reggelente csak úgy tudom behajlítani az ujjaim ha egy másik ujjammal lenyomom őket. Félek h tönkremennek bennük az izületek. Hogyan segítsek a kezemen?

Lehet őket tornáztatni?Hogyan?V vmi kencével kenjem őket?

2008. szept. 25. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok

Mikor otthon vagy,pihentesd,esetleg áztasd,krémezd utána.

Egy idő után ezt megszokja a szervezet és a kezed.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. szept. 25. 10:41 Privát üzenet
Az első válaszoló válasza teljesen jó, ha bőrproblémáról van szó, de mivel ezt izületi gondnak írtad...válts ki flector krémet, este-reggel kend be. vehetsz egy teniszlabdát, vagy hasonló méretű puhább labdát, marokerősítőt, amit nyomkodhatsz, ezzel edzve a kéz gilisztaizmait..pár hét alatt ha nem szoksz hozzá, jobb ha reumatológushoz mész.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. szept. 25. 11:03 Privát üzenet
Ha már ennyire merevek reggel az ízületek, hogy másik kézzel kell rásegíteni, az már sajnos nem túl jó jel. Szerintem már most be van gyulladva, el kell menned dokihoz, kapsz rá kencét, talán még gyógyszer is kell. Ez szörnyen fájhat, együttérzek!

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. szept. 25. 14:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:köszönöm az együttérzést és a tippet:)

Hát..ilyeneket kell bevállalni 2008-ban h meg tudjon élni az ember..:S

# 4/4Időpont 2008. szept. 27. 01:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek nagyon ciki ha valakinek betegség miatt tönkremennek valakinek a fogai és pénze nincs megcsináltatni?
Mi lehet a térdemmel, hogy nem bírom teljesen behajlítani? 15/F
Szerintetek törvényszerű, hogy egy cukorbetegnek hamar tönkremennek a fogai?
Zavaró izzadás hónaljban, amitől tönkremennek a ruhák. Mit tegyek?
Kiskoromban volt a térdemen egy nagy dudor, mert beütöttem, most semmi nélkül be van dagadva a térdem, és se kinyújtani teljesen, se behajlítani teljesen nem tudom, és sántítok...
Mitől nem tudom behajlítani a térdem? így ébredtem reggel!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!