Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nemrég kezdtem olyan melóhelye...

Nemrég kezdtem olyan melóhelyen ahol nagyon igénybe vannak véve és reggelente csak úgy tudom behajlítani az ujjaim ha egy másik ujjammal lenyomom őket. Félek h tönkremennek bennük az izületek. Hogyan segítsek a kezemen?

Figyelt kérdés
Lehet őket tornáztatni?Hogyan?V vmi kencével kenjem őket?
2008. szept. 25. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Mikor otthon vagy,pihentesd,esetleg áztasd,krémezd utána.

Egy idő után ezt megszokja a szervezet és a kezed.

2008. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Az első válaszoló válasza teljesen jó, ha bőrproblémáról van szó, de mivel ezt izületi gondnak írtad...válts ki flector krémet, este-reggel kend be. vehetsz egy teniszlabdát, vagy hasonló méretű puhább labdát, marokerősítőt, amit nyomkodhatsz, ezzel edzve a kéz gilisztaizmait..pár hét alatt ha nem szoksz hozzá, jobb ha reumatológushoz mész.
2008. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha már ennyire merevek reggel az ízületek, hogy másik kézzel kell rásegíteni, az már sajnos nem túl jó jel. Szerintem már most be van gyulladva, el kell menned dokihoz, kapsz rá kencét, talán még gyógyszer is kell. Ez szörnyen fájhat, együttérzek!
2008. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:köszönöm az együttérzést és a tippet:)

Hát..ilyeneket kell bevállalni 2008-ban h meg tudjon élni az ember..:S

2008. szept. 27. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!