Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az hogy ha nagyon...

Vilu2003 kérdése:

Mitől lehet az hogy ha nagyon kihuzom magam akkor fáj a hasam a köldököm alatt?

Figyelt kérdés
Ha erősen nyomok akkor is.Ma engedtek ki a korházból mert 1 hétig folyamatosan fájt a köldököm körül.Ott vettek vér és vizelet mintát is de nem volt semmi baj.Ultrahang is voltam ott is negatív lett minden.Ez a fajta fájdalom nem volt eddig csak most vettem észre.Most nagyon megifedtem.Szerintetek mitöl lehet?

2016. máj. 28. 18:53
 1/1 anonim válasza:

Én aszt hiszem tudom mi a baj.

Képzeld velem is pont ez a baj volt. Kicsi korom óta mindig fáj a hasam a köldökömnén. Akármit csinálok mindig fáj ott. A szüleim nem tudták elképzelni mi a bajom.

Egyszer elbittek engem is a korházba és ott voltam egy hétig, de nem tudták csak megállapitani hogy miért fáj a hasam a köldökömnél. Annyit mondtak hogy valami víz van ott ahol nem kène legyen.

Azòta eltelt kb 2 èv. Csak fàjt a hasam a köldökömnèl. Egyszer elkezdtem rengeteget hànyni, fàjt a fejem ès retenetesen fàjt otta hasam. Nem tudtam enni semmit, mèg egy kis teàt sem, mert azonnal kihànytam.

Vègül az orvosok megàllapítottàk hogy EPÈS vagyok.

2016. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!