Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van egy fájdalmas csomó...

Miért van egy fájdalmas csomó a hónaljamban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a megnagyobbodott nyirokcsomó daganat jele is lehet, ezért ijedtem meg. Az állkapcsom alatt több babnyi nagyságú nyirokcsomó van, melyek évek óta olyan állapotban vannak, megfázáskor megdagadnak, de utána visszaállnak a "normális" babnyi méretre, fül-orr-gégész szerint korábbi légúti betegség maradványa lehet.

Viszont a hónaljamban még nem volt, 3-4 napja jött ki. Nem a bőrhöz közeli, ami ugyebár irritáció esetén szokott fellépni, hanem elég mélyen van, fájt a karom, és úgy bukkantam rá...

Ironikus, hogy pont a múlt héten voltam vérvételen, az orvos szerint minden stimmel, bár a limfocitaszámom 41% (az valamiért mindig ennyi), és pont a vérvétel után kezdett el fájni a hónaljam, így az orvosnak még nem mutattam meg.



2016. jún. 2. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg daganat, és az orvos nem kért tumormarkereket a labortól, nem biztos, hogy észre fogja venni.


Ha aggaszt, ne itt várj megnyugtatást, mert akik itt megnyugtatnak, nem lesznek ott a temetéseden, ha mégse volt igazuk. menj orvoshoz!

2016. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem múlik el, elmegyek orvoshoz.

Egyébként a hónaljamban lévő csomó egy nagyobb borsónyi, és 17 éves fiú vagyok.

2016. jún. 2. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet lappang benned valami, a daganat nem szokott fájni
2016. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem rendszeresen begyulladnak a hónalji nyirokcsomóim. Megduzzadnak, fájnak. 1-3 darab lesz ilyen. Többször voltam orvosnál, ultrahangon, mindenki azzal jött, hogy "Borotválod a hónaljad?" igen. és ennyi.. azt mondták azért gyullad be. Lehet h nálad is ez okozta.
2016. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MTMartina válasza:
Hogy vagy azóta?Mi okozta a csomót?
2016. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!