Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggere arra ébredtem, hogy...

Nicola/Ninna kérdése:

Reggere arra ébredtem, hogy egy csomo van a honaljamban ami nagyon fáj valaki nyugtason meg, hogy nem komoly a baj. Vaalaki volt mar igy?

Figyelt kérdés
nagyon aggodok de orvoshoz nemtudok menni csak jovohet, szerdan vagy kedden valaki nyugtasson meg hogy nem komoly mert ha meg emelem a bal kezem mar akkor nagyon hazsgat az egesz karomba :/
2015. nov. 6. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon fáj és kisugárzik a karodba, akkor van ügyelet non-stop és oda kell menni. Ha csak mérsékelten fáj, akkor nem kell rohanni, a jövő hétig várhatsz vele. Nem kell nagyon aggódni, könnyen lehet pl. nyirokcsomó-gyulladás, duzzanat.
2015. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy a tiéd milyen lehet, de nekem volt hasonló, elég sokáig tartott lehet pattanás volt de eléggé megvolt duzzadva. Ha hozzá nyúltam fájt az egész hónaljam. Nem mentem el dokihoz kb 2 hétig vagy több is de elég sokáig megvolt. Mára meg semmi. De ha nagyon aggódsz és az egész karodat érinti inkább menj el dokihoz.
2015. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borotválod a hónaljad? Nem lehet, hogy egy begyulladt szőrtüsző, vagy pattanás? Nézd meg tükörben, azt jódozgatod és elmúlik.
2015. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!