Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17-20 (70-50) kg-ot fogytam 4...

17-20 (70-50) kg-ot fogytam 4 hónap alatt. BROMOCRIPTIN gyógyszert szedek és azóta csak fogyok. Lehet össze függés?

Figyelt kérdés
Nem diétázok. Rengeteget eszek és csak fogyok!!!
2010. ápr. 12. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifejtened legyszi bovebben mi ez a gyogyszer?ugyertem mire szeded?Es ,hogy irja e a mellekhatasok kozott ,hogy fogyas?Voltal orvosnal kontrollon amiota ezt a gyogyszert szeded? Mert nem artana egy orvosi vizsgalat mielott meg elfogysz!Szerintem ez sulyos fogyas,ugyhogy mielobb orvos,amig nem lesz keso!Nem akarlak megijeszteni,de ez sulyos fogyas!Szerintem irhat masik gyogyszert neked,hatha van masik fajta,de nem tudom ez mire van irj legyszives! 22/L
2010. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Elolvastam mi is ez a gyógyszer! Írja mellékhatásként az étvágytalanságot,de azt is írja,hogy ha rendszeres akkor azonnal szólni kell az orvosnak..

neked már rég szólni kellett volna,mert nem normális dolog,ennyit ilyen rövid időn belül lefogyni...

Még nagyobb bajod is lehet...Szóval menj vissza a dokihoz...

2010. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!