Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány hónap után segített...

Kinek hány hónap után segített a Bromocriptin?

Figyelt kérdés
Aki szedte, mennyi idő után lett babás?
2009. máj. 4. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tesómnak 1000 feletti érték miatt 2 doboz tablettát kellett beszednie napi 2*1 szemet, a héten lesz meg az eredmény, hogy levitte-e a prolaktinját.

A barátnőmnek 500 körül volt a prolaktinja, neki 1 dobozt írt fel a doki (nem ugyanaz az orvosa, aki a tesómé), napi 1*1 szemet kellett bevennie.

Szóval szerintem egyrészt függ a hormonszintedtől, másrészt pedig attól, hogy milyen a kezelés után a vérvizsgálat eredménye. Mert a tesóm dokija azt mondta, hogy van másik gyógyszer is a Bromin kívül, azt akkor írják fel, ha a Bromi nem segít.

Remélem, segítettem.

2009. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2007 májusban kezdtem el szedni, mert jött a mellemből egy kis tej, s össze vissza volt mensim, de volt hogy meg sem jött. 2008 áprilisig szedtem, májusban már teherbe is estem, s most van egy 2,5 hós egészséges lányom!
2009. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én szedtem évekkel ezelött egy hónapot,segített,mert levitte a prolaktinomat.Aztán most januárban ismét problémáim voltak szedtem megint egy hónapot,de,hogy meddig lesz jó...Azt mondta a doki ne idegeskedjek,mert attól is felmehet!És mégis hogyan? A mai világban ki az aki nem ideges?
2009. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!