Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kipihentsegerzes hianyaval...

Kipihentsegerzes hianyaval hova fordulhatnek? 30/F

Figyelt kérdés
Kb 10 eve van a kovetkezo problemam: masnap reggel faradtan ebredek, ki vagyok szaradva, nem tudok koncentralni arra amit mondanak nekem, igy sokszor visszakerdezek, rengeteg dolog amit felfogtam nem marad meg a fejemben. Nem emlekszem nevekre se sokszor. Mi lehet az oka? Hova fordulhatnek ezzel?

2016. jún. 12. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Másnap ? Akkor másnapos vagy .
2016. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is fogyassz napi legalább minimum 4 liter vizet, szedj magne B6-ot és vasat. Ha egy hónap múlva is így van, akkor lehet hogy ténylge gond van.
2016. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több folyadék fogyasztása, a lakás levegöjének párásítása, max 20 fok éjjel, rendszeres sport, este kevesebb és könnyü ételek fogyasztása, lefekvés elött legalább 2-3 órával vacsorázni, elalvás elött a szoba alapos kiszellöztetése. Emellett az alkohol és a dohányzás csökkentése (amennyiben ezeket konzumálod)
2016. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éve? akkor

1. korábban feküdj le - elalvás előtt két(!) órával ne gépezz, ne nézz tv-t, max olvass.

2. Reggel fogmosás után azonnal nagy pohár vizet (csapvíz, mentes ásványvíz) igyál, utána a többi tevékenység.

3. koncentrálás-emlékezet: érdektelenség... ezzel ott lehet a baj, hogy nem azzal foglalkozol, ami valójában a Te utad, a Te érdeklődésed. Mit tanultál, mivel foglalkozol? Mivel szeretnél? Mi szerettél volna lenni 2-3 éves korodban (vagy a legkorábbi, amire emlékszel)?

2016. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A fentieken túl, amiket az előttem levők írtak:

ha sokat vagy a 4 fal között, ráadásul egyedül, akkor légy többet a friss levegőn, emberek között. Menj futni, gyalogolni, levegőzni, esetleg hetente 2-3 alkalommal rendszeresen járj el egy edző-terembe, fitneszre, vagy egyéb aktív mozgást igénylő sportot végezz!


Ne dilibogyókban keresd a megoldást, hanem a saját ellustult, eltunyult életmódodat számold fel!

2016. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!