Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy egyfolytaba...

Mit tegyek, hogy egyfolytaba ne a szivbaj jarjon az eszembe?

Figyelt kérdés
Egyfolytaba csak a szivbetegseg jar az eszembe,mert szoktam erezni olyanokat,hogy legzesre felgyorsul s lelassul s ha melyebben veszem a levegot vagy visszatartom akkor olyan mintha kihagyna,sport kozbe is szoktam erezni,szoktam a szivveresemet is erezni,es mindig csak szivbetegsegekre gondolok,felek hogy nem-e szivnagyobbodasom van vagy ilyesmi de voltam ketszer is mas orvosnal sima ekgt csinalni azok jok voltak,verkepet is csinaltak egyszer azok is jok voltak en most nem tudom hogy azert van hogy egyfolytaba erre gondolok vagy azert mert tenyleg baj van a szivemmel,de ha nincs baj akkor miert szoktam ilyeneket erezni,hogy mozgas alatt felgyorsul a szivveresem es akkor ugy nyugszik meg hogy dobog egy darabig egyenletesen es ha kifujom vagy nem lelegzek akkor marad pici szunet vagy micsoda es akkor lassul es ha beszivom akkor megint gyorsul,allitolag ez normalis,mondtam az orvosoknak szoktam olyant is erezni hogy nagyobbat dobban a szivem,de azt mondtak sokat figyelem magam,ha lenne bajom akkor eszre vettek volna-e?

2016. jún. 18. 11:59
 1/1 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok fiu
2016. jún. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!