Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szorongok egyfolytába...

Miért szorongok egyfolytába es hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet szorongok kènyszeres kötelessègtudat gyötör es akkor is izgulok valamitől amikor teljes nyugalom vesz körül..fèlek a jövőtől hogY ami most rendben van az èletemben az tönkremegy...egyèbkènt nagyon boldog kapcsolatba èlek kb fel ève kezdődött ez az egèsz belső fèlelmem..nyáron balesetem volt(fogam kitort arcomat több hrlyen varrni kellett orr ès arccsont törèsem volt...előtte paromat is baleset èrte.

Lehet ez az oka..rengeteget melozunk elèg rossz fizetesert ez is..egyebkent az arcom teljesen helyrejött de elèg rosszul èltem meg ezt az egèszet.



2015. márc. 10. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM hinném hogy egy fél évvel ezelőtti baleset miatt szoronganál folyamatosan. Szerintem itt töbről van szó. Ha folyamatos benned a szorongás, feszültség és jövőtől való félelem és nem kötődik konkrét dolgokhoz akkor Generalizált szorongásos zavar lesz ez


De ne aggódj gyógyszeresen gyógyítható betegség :)

2015. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített a jóga, a színjátszó kör és hogy elkezdtem önsegítő könyveket, cikkeket olvasni. Szerintem egyértelműen lehet a balesettől, sőt sokkal kisebb dologtól is, amit az ember nehezen viselt. Amikore csak eszedbe jut, figyelj a légzésedre, hogy rendesen, bőséges levegőket vegyél, az is sokat számít. De mindenképp foglalkozz ezzel a szorongással, ne csak elnyomd, keresd meg, mi a forrása és mitől nyugszik meg Benned.
2015. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!