Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vegatativ idegrendszer az mi?

Vegatativ idegrendszer az mi?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és 3-4 éve foglalkozok a szívemmel,szívveresemmel,focizas kozbe is es nyugalomba is szoktam erezni a szivdobogasom de csak ha ra figyelek,van olyan is hogy erzem ahogy belelegzek gyorsan dobog a szivem es ha ki akkor lassul es ha melyen fujom ki akkor marad pici szunet,de allitolag ez legzesi aritmia,eleg stresszes vagyok igy mindig csak a szivbetegsegekre gondolok,szivnagyobbodas stb...mert regebb sokkal tobbet birtam focizas kozbe a futast,most tobb oxigenre van szuksegem es gyorsabban is dobog a szivem,voltam ekgt csinaltatni ott valami vegatativ idegrendszerrol beszeltek es mas problemat nem kaptak csinaltak verkepet is es az is jo volt,mi aza vegetativ idegrendszer,azert erzem en ezeket a dolgokat?☺

2016. jún. 19. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a net csodáját:


[link]

2016. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vissza kéne ülni az általános iskola padjába, ilyeneket ott tanítanak először, de te valószínűleg ellógtál ezekről az órákról.
2016. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy logtam,meg is nyuvasztananak,amugy nem tanitottak
2016. jún. 19. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ez az, Természetes,testmozgás után a nagyobb szívfrekvencia, az erősebb légzés, 16 helyett percenként akár 30-40.
2016. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!