Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Termeszetes ha olyant erzek,...

Termeszetes ha olyant erzek, akar nyugalomba akar futball kozbe, hogy belegzesnel felgyorsul a szivveresem es kilegzesnel pedig olyan mintha maradna egy kicsi szunet es mintha nagyot dobbana, ez baj?

Figyelt kérdés
15/F vagyok amugy ekgn voltam verkepet is csinaltak azt mondtak legzesre valtozik a szivveres,szerintetek ez baj?

2016. jún. 20. 07:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy ha a levegot benntartom akkor egyenletesen dobog a szivem
2016. jún. 20. 10:19
 2/5 selymip válasza:
Szia én 30 éve focizom és edző is vagyok. Nem vagyok viszont orvos. A tanácsom hogy menj el egy sport orvoshoz és vizsgáljanak ki. A foci közbeni futás egy természetes dolog amira a szervezetednek reakciót kell adnia. Ez általában normálisnak kell hogy legyen ha te nem érzed jól magad akkor nem biztos hogy ez normális uh. menj orvoshoz és vizsgálják ki. De mondom még egyszern nwm vagyok orvos. Jó egészséget.😏
2016. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Légzési arrhytmia a neve, teljesen normális, az emberek jelentős részénél megfigyelhető fiatal korban főleg. Amíg nem okoz problémát addig nincs gond, de ha más tünetek is jelentkeznek, akkor fordulj ismét orvoshoz.
2016. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a légzési aritmia a vérnyomásmérő szívritmusérzékelőjét is "megtévesztheti ?
2021. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. Nak igaza van. Sinus arrhytmia a neve, természetes fiataloknál, a bolygóideg tónusának változása miatt belegezskor gyorsul a szívünk, kilegzeskor lassul. Nem szükséges foglalkozni vele. Nem stresszeltél egy kicsit rá és figyeled magad túlzottan?
2021. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!