Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mégis mi lehet ez a hirtelen...

Mégis mi lehet ez a hirtelen szédülés érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán, de néha mint derült égből a villámcsapás elkap valami fura szédülés, mintha tarkón vágtak volna lapáttal, zsibbadást érzek a homlokomban, az orrnyeregnél, lemerevedek, és pár másodpercig érzem. De olyankor azt hiszem mindjárt leesek a székről, de aztán elmúlik. Vagy néha olyan, mintha oldalról jól pofán vágnának, és abba szédülök bele hirtelen. Ilyenkor némi pánik kap el, és megpróbálok egyenletesen lélegezni, aztán elmúlik. Tényleg nagyon ritkán van, pár havonta, de érdekelne, hogy másnak is van-e ilyen. Sokat vagyok gyedül, és főleg olyankor ijedek meg. Most azért jutott eszembe, mert nemrég is volt, és pont itt ült mellettem a kutyám és ijedten nézett rám. Valószínűleg megérezte, hogy valami nem stimmel. Néha ilyenkor csak annyi csúszik ki a számon, hogy Óhh. meg hajjaj, meg júúj és csak ülök meredten míg el nem múlik.

Még soha életemben nem ájultam el.


2016. jún. 22. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy epilepszia.
2016. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam, de lehet ennek ilyen "lájtosabb" tünete?
2016. jún. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!