Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet olyan tünetem,...

Mitől lehet olyan tünetem, hogy kb. mindent - főleg érzéseket - százszor, vagy akár ezerszer erősebben érzékelek, mint korábban?

Figyelt kérdés

Van, h fizikális tünetet is, pl. gyomorsav tüneteit nem csak a gyomromba érzem, hanem úgy érzékelem, mintha az egész testemet szét marná a sav.

Amikor csak az érzéseket érzékelem így, magukat az érzéseseket - legalábbis sokat - nem tudok beazonosítani se, viszont közben fura nyomást is érzek a fejembe hátul.

Frontokkor mindez durván felerősödik..., olyankor a fizikális tünetek is, pl. szédülés.

Ez vmi mentális betegség, vagy mitől lehetnek ezek?



2014. júl. 19. 19:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy dokiknak már sokszor mondtam, de nem mondtak rá semmit.
2014. júl. 19. 19:07
 2/8 anonim válasza:

Én legutoljára akkor éreztem ezt huzamosabb időn keresztül, amikor jó alaposan betéptem. Nálad nyilván nem erről lesz szó.


Valamilyen allergiára tippelnék, de ahogy írtad, hogy fronthatáskor jobban felerősödik, lehetséges, hogy csak extrán érzékeny lettél mindenre.

Dokival beszéltél már?

2014. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, pszichiáterrel is...nőgyógyásszal is...házi dokival is, de nem mondtak semmit. Nem iszok, nem drogozok, egészségesen élek. Ha csak extrán érzékeny lettem, akkor mit lehet vele kezdeni?
2014. júl. 19. 19:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, h házi dokim vett le vérvételt is, én mondjuk nem láttam, de azt mondta, hogy teljesen jó lett minden eredmény.
2014. júl. 19. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, de: [link]

Mondjuk kevessé fizikai tünetekre koncentrál a jelenség, de nyilván fizikai dolgokat is jobban érzékel a szuperérzékeny ember. Van gyorsteszt kb 20 kérdéssel, hamar eldől, hogy rád illik-e.

2014. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez jó, mind a 20 kérdésre igen volt a válaszom. :D Akkor most vehetem meg a könyvet? :D :P
2014. júl. 19. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Legalább is érdemes többet megtudnod a dologról. :)

Nekem sok mindent megmagyarázott.

2014. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, majd megrendelem, hátha segít. :)
2014. júl. 19. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!