Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cifran antibiotikumot szedett-...

Cifran antibiotikumot szedett-e valaki, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szedtem. nincs különösebb vélményem róla. mellékhatására nem emlékszem, hogy lett volna.
2016. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most szedem, és nálam elég erős mellékhatásai vannak. Azért írták fel, mert felfáztam, ami ráment a vesémre is. Már rögtön az első alkalomnál éreztem, hogy szédülök kicsit tőle, de ez még elviselhető volt. De minél több nap telt el, egyre erősebb lett a mellékhatása. Olyan érzésem van tőle, mintha valami pszichózisban lennék, mintha egy zombi lennék. Mint mikor részeg vagy és forog veled a világ, közben hullámokban tör rám ilyen nagyon furcsa érzés (tényleg lehetetlen megmagyaráznom). Iszonyatosan fura álmaim vannak tőle - olyanok, amik vagy teljesen valóságosak és nem tudom eldönteni, hogy ez most tényleg megtörtént-e (pl. azt álmodtam, hogy már megcsináltam ezt-azt, ezért nem tettem meg a valóságban, aztán kiderült, hogy nem is csináltam még meg, csak álmodtam), esténként fura hallucinációim vannak tőle (egyik este például arra keltem fel, hogy az egész szobámban babahéz dekorációja volt, halálra ijedtem tőle). Emellett hiába szedek probiotikumot, teljesen szétcseszte a gyomromat, egyáltalán nincs étvágyam, alig tudok enni, miközben a gyomrom üres, marja az éhség, és fáj, de mégse tudok tenni semmit, mert ránézek valami ételre és hányingerem van tőle. Most Quamatelt kezdtem szedni mellé, azzal hálistennek működik, szóval egy hét óta először végre tudtam normálisan enni (elég sokat fogytam emiatt sajna). A menstruációmra még nem tudom, hogy milyen hatással volt, de van egy sejtésem, hogy azt is megbojgatta.
2022. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!