Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedett már valaki Leflokin...

Szedett már valaki Leflokin nevű antibiotikumot? Vélemények?

Figyelt kérdés
Már két hete szenvedek vírusos eredetű megfázással, természetesen bevetettem mindent, amit lehet: fokhagyma, méz, C vitamin, Aspirin... a tüneteim nem enyhültek, és ezt a gyógyszert írták. Vélemények?
2014. jún. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

"antibiotikum" -> "vírusos eredetű"


Normális vagy? Antibiotikumot minek szedni a vírusra?


Tetszőleges megfázásra kapható gyógyszer + pihenés = gyógyulás.

2014. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha felírták, akkor nyilván nem vírusos.
2014. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha két hete szenvedsz vele, az már baktériumos felülfertőződés. Helyén van ilyenkor az antibiotikum, szedd be.
2014. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon erős gyógyszer én rosszul voltam tőle, abba kellett hagynom.
2014. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szteroid alapú gyógyszer az összes veszélyes mellékhatással, de az interneten a kemoterápiás szerekhez hasonlítják. A mellékhatásai súlyosak. Rossz közérzet, erős szívdobogás, magas vérnyomást is okozhat, de valakinél épp forditva, túl alacsony vérnyomást magas pulzus mellett, vagyis sokkot.
2014. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


MÉREG!!!!!

2015. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


ÉN...mielőtt a CIPROFLOXACIN miatt véget ért az életem

itt van egy amerikai srác története,ő "csak" 12db napi 2x500mg-os szemet szedett be és oda lett az élete,3év múltán már ágyban fekvő beteg lett,oda lett mindene,nagy valószínűséggel már öngyilkos lett...három évig tűrte amit a gyógyszer művelt a testével,de semmi gyógyulása nem volt.Mindenki elolvashatja a srác honlapján (a fentebbi linken)aki nem tud angolul az másolja be a google fordítóba.Emberek,gondolkozzatok mi miért van és ,hogy hogy lehetnek ilyen gyilkos mérgező dolgok forgalomban!!

2015. júl. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!