Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában október óta többszö...

Mostanában október óta többször van hányingerem viszont a vérvétel nem mutatott ki semmit. Van hogy éjszaka felkelek és akkor is hányingerem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szédülni is szoktam lány vagyok 19éves 50kg de nem csontsovány hanem átlagos testalkatú. Terhes nem vagyok mert csináltam tesztet viszont így nem tudom mi lehet a baj. Aggaszt ez a hányinger dolog..ötletek?járt valaki már így?

2016. jún. 29. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt minden nap es ejjel, amig lisztes dolgokat ettem. Amiota paleo etrenden vagyok, nincs hanyinger, nincs szedules es ejjel se ebredek fel.

N

2016. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ételallergia, reflux lehet. Gasztroenterológus tud segíteni. Vezess étkezési naplót!
2016. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!