Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zuhanyozáskor hány szappant...

Zuhanyozáskor hány szappant kell használni?

Figyelt kérdés
én egyet használok az összes testrészem megmosásához.helyes ez?-először ugye megmosom a kezem,utána a pofám,nyakam,hónaljamat,,majd a bránert, utána a kipufogót.ezek után ugye comb térd lábszár következik.végűl a lábam lábujjaim köze.jó ez így?-mert mint látjátok egy szappival mosom a pofám és a sejhajom.párok, családosok nálatok mindenkinek külön szappanja van?

2016. jún. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tusfürdőt használuk, a lányom ès èn ugyanazt, a párom másikat. Emellett meg külön használok intim mosakodót. Fentről lefele mosakodj, szerintem arccal kezdj, ès mehetsz lefele. Ha szappannal fürdenènk, akkor külön lenne mindenkinek..
2016. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tusfürdőt használok.

Egy időben próbálkoztam bioszappanokkal. Akkor a kezemben felhabosítottam és a habbal mostam át magam. Ha egy terület megvolt, akkor kéz újrahabosít és másik terület megmos. Soha nem a szappannal dörzsöltem be magam

2016. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:

Sima mosószappant használok és az arcommal fülemmel nyakammal kezdem. Sok mindent pipere szappant,sampont kipróbáltam az évek során és némelyiktől kipattogtam.

Egyszer azt mondta a bőrgyógyász mikor felkerestem a problémával hogy egyes vegyészek azon fáradoznak hogy minél több eladható terméket gondoljanak ki a ilyesmivel foglalkozó cégeknél. Más vegyészek a gyógyszergyárakban meg azon töprengenek hogy megtalálják az éppen divatos kenceficék,samponok,tusfürdők s egyebek bőrön okozott irritációknak az ellenszerét. Persze jóval utánuk kullogva. Van egy saját mosószappanom és azzal tusolok. Ma már sosem kádfürdőzöm. Mosókesztyűt vagy szivacsot sosem használok. A többieké is ott van a polcon de mindenki másra esküszik.

2016. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!